Poznaliśmy się przez przypadek. Co jest doskonałym dowodem na to, że przypadek czasem wie, co robi. Piotrek – elektronik z błyskiem i iskrą talentu, drugi Piotrek – handlowiec, który umiejętność rozmowy ma we krwi i Mieszko – handlowiec z okiem do detali i skłonnością do dokładności. Czy taka mieszanka może zadziałać? Jak widać może. Już od dłuższego czasu wszyscy wspólnie działamy pod szyldem Redicreo.

Początki były trudne, jak to zazwyczaj z początkami bywa. Droga od pomysłu, który kiełkuje powoli w głowach, do otworzenia własnej firmy jest zazwyczaj jeszcze bardziej kręta i skomplikowana niż układ scalony. Ale od kiedy rozpoczęliśmy wspólną pracę, wiemy, że Redicreo to firma, jakiej zawsze sami chcieliśmy zaufać.

Jesteśmy młodymi osobami, ceniącymi uczciwość i najwyższą jakość świadczonych usług. Co jest dla nas najważniejsze? Nasze standardy i podejście do klientów są zgodne z zasadami, które sami wyznajemy. Śledzimy zmiany w branży IT i najnowsze technologie, dzięki czemu potrafimy dobrać najbardziej optymalne rozwiązania. Wyróżnia nas doskonała znajomość produktów znanych producentów oraz dążenie do poszerzania wiedzy na temat rozwiązań dostępnych na rynku.