Witaj w świecie Redicreo – Twojego partnera w technologii!

Jesteśmy autoryzowanym partnerem biznesowym wiodących marek technologicznych, dostarczających kompleksowe rozwiązania dla Twojej firmy.  Dzięki współpracy z takimi gigantami jak Dell Technology, Lenovo Business, INTEL, Synology, QNAP, i Microsoft 365 CSP, zapewniamy nie tylko sprzęt najwyższej klasy, ale również wsparcie naszych inżynierów, którego potrzebujesz, by osiągnąć sukces.

Nasza oferta:

  • Dell Technology: Nowoczesne rozwiązania serwerowe i sieciowe połączone z najnowszymi szkoleniami zapewniają kompleksową wiedzę i wsparcie.
  • Lenovo Business: Oferujemy nie tylko sprzęt, ale całe rozwiązania, byś mógł w pełni wykorzystać potencjał swoich urządzeń.
  • INTEL: Świat zaawansowanej technologii, jaki oferuje Intel, i odkryj, jak możemy wspólnie kształtować cyfrową przyszłość.
  • Synology i QNAP: Bezpieczne i wydajne systemy przechowywania danych, na których możesz polegać.
  • Microsoft 365 CSP: Dostęp do najnowszych narzędzi biurowych, zawsze zgodnych z najnowszymi standardami.

Współpracujemy również z innymi czołowymi markami:

  • Apple, Asus, MSI, Cisco, Fujitsu, Epson, Avtek, IIyama, Samsung, LG, NEC, Sharp, Wacom, HTC, Philips, AOC.

Nasi specjaliści regularnie odnawiają certyfikaty i uczestniczą w branżowych szkoleniach, by oferować wsparcie na najwyższym poziomie. Wiedza z obszarów takich jak Cyberbezpieczeństwo, Nowe Technologie, Zaawansowana konfigurqacja Sieciowa oraz szkolenia dla profesjonalistów IT pozwala nam zaoferować kompleksową ochronę Twoich danych i wsparcie technologiczne dla Twojego biznesu.

Przekonaj się, dlaczego klienci wybierają naszą firmę. Dołącz do grona tych, którzy inwestują w niezawodność, wydajność i nowoczesność. Redefiniuj swoje podejście do technologii z Redicreo!

Skontaktuj się z nami już dziś i odkryj, jak możemy wzmocnić Twój biznes!

Kliknij! Skontaktuj się z nami!