Nowe stacje dokujące w ofercie Dell

Dell wprowadził do swojej oferty nowe stacje dokujące Dell Dock WD19, Dell Thunderbolt Dock WD19TB oraz Dell Performance Dock WD19DC

Dell Dock WD19
Zwiększ możliwości swojego komputera dzięki pierwszej na rynku modułowej stacji dokującej z funkcją Dell ExpressCharge w celu szybszego ładowania*. USB-C zapewnia przesyłanie danych do 10 Gb/s. Stacja obsługuje do dwóch monitorów Full HD i jest dostępna z zasilaczem 130W lub 180W.

Dell Thunderbolt Dock WD19TB
Doświadcz najwyższej wydajności dzięki stacji dokującej WD19TB. Stacja oferuje zasilanie do 130W oraz funkcje szybkiego ładowania: Dell ExpressCharge i Dell ExpressCharge Boost. Współpracuje również z systemami z USB-C (nie-Thunderbolt), co zapewnia łatwą kompatybilność z większością urządzeń. Technologia Thunderbolt 3 zapewnia szybkość przesyłania danych do 40 Gb/s i obsługuje do czterech wyświetlaczy.

Dell Performance Dock WD19DC
Stacja dokująca WD19DC z Dual USB-C* zapewnia ładowanie do 210W. Użyj obu połączeń do stacji mobilnych Precision: 7530, 7540, 7730, 7740, aby uzyskać najszybsze ładowanie i najwyższą wydajność obliczeniową. Dzięki magnetycznie rozdzielnym kablom USB-C stacja dostarcza dużą elastyczność. Można użyć pojedynczego kabla USB-C, aby zapewnić kompatybilność z innymi systemami*.

Modułowa budowa
Nowe stacje Dell to pierwsze na świecie stacje z możliwością wymiany modułu*, co pozwala na zmniejszenie kosztów upgrade’u w porówaniu z całkowitą wymianą stacji dokującej.

Szybkie ładowanie

Technologia Dell ExpressCharge umożliwia ładowanie do 80% baterii notebooka w godzinę*.

Dell ExpressCharge Boost umożliwia ładowanie do 35% baterii notebooka w 20 minut*.