Dell – Bezprzewodowa klawiatura i mysz KM714

Bezprzewodowa klawiatura + myszka firmy Dell KM714 w super cenie !!!!

Dell KM714

Atrakcyjny design
Gustowna bezprzewodowa klawiatura i mysz nada Twojemu miejscu pracy nowoczesny wygląd. Płaska konstrukcja ze srebrnymi akcentami świetnie pasuje do komputera lub tabletu, a brak przewodów sprzyja utrzymaniu porządku.

Zintegrowana komunikacja
Do odbiornika USB Unifying firmy Dell możesz podłączyć klawiaturę, mysz i jeszcze cztery inne urządzenia obsługujące technologię Unifying. Konfigurowanie za pomocą programu Dell Unifying Software firmy Logitech jest szybkie i łatwe.

Great for Windows
Kółko myszy sterujące przewijaniem w pionie i poziomie ułatwia poruszanie się po kafelkach systemu Windows. Za pomocą przycisków bocznych, można przejść do paska paneli funkcji systemu Windows 8, aby sterować nawigacją lub przełączać się między aplikacjami. Klawiatura KM714 jest zgodna z większością systemów operacyjnych Windows.

Comfort and precision
Pełnowymiarowa klawiatura typu chiclet z czułymi klawiszami sprawia, że pisanie staje się przyjemnością, a multimedialne klawisze skrótu umożliwiają szybki dostęp do funkcji odtwarzacza audio i wideo. Szybko reagująca, pełno wymiarowa mysz laserowa pozwala na wskazywanie i klikanie z najwyższą precyzją.

Wydłużony czas pracy baterii
Niewielkie zużycie baterii sprawia, że można długo spokojnie pracować, korzystając z wygodnej klawiatury i myszy.

Łączność bezprzewodowa
Brak kabli dzięki bezprzewodowemu duetowi sprawia, że łatwiej jest utrzymać porządek w miejscu pracy. Miniaturowy odbiornik USB w formacie nano nie utrudnia dostępu do pozostałych portów USB i można do nich łatwo podłączać inne urządzenia.


Tylko u nas w cenie 225 zł brutto !!!! *

*promocja trwa do wyczerpania zapasów