Torba Dell Professional 15.6” Business Case

Klasyczna, ładowana od góry torba dla specjalistów

Torba Dell Professional ładowana od góry to niezawodny, lekki futerał dla specjalistów, którzy poszukują prostego sposobu przenoszenia notebooka, tabletu i akcesoriów. Ze względu na wiele kieszeni torba ułatwia utrzymanie porządku w dokumentach i akcesoriach, zaś oddzielne przegrody na notebooka i tablet zabezpieczają urządzenia elektroniczne.

Miękkie, wyściełane przegrody zabezpieczają wszystkie urządzenia

Możesz mieć pewność, że Twój notebook firmy Dell będzie bezpieczny dzięki oddzielnej przegrodzie, której miękka wyściółka optymalnie chroni urządzenie. Wyściełana wełną kieszeń na tablet zapewnia dodatkową ochronę urządzenia Dell Venue i ogranicza ryzyko zarysowania jego ekranu.

Wiele miejsca na akcesoria

Dzięki przedniej przegrodzie z wielosegmentowymi wewnętrznymi kieszeniami masz zawsze dostęp do telefonów, ładowarek, kluczy, przyborów do pisania i innych drobnych przedmiotów. Torba zawiera również oddzielną przegródkę na akta i dokumenty.

Wygodne ładowanie wewnątrz torby

Torba zawiera oddzielną przegrodę z otworem na kabel, w której można trzymać przenośną ładowarkę (sprzedawaną oddzielnie) w celu ładowania notebooka bez wyjmowania go z futerału.

Trwała konstrukcja z nylonu

Torba Dell Professional ładowana od góry ma rączki do noszenia i wygodny pasek na ramię. Pasek bagażowy umożliwia przymocowanie torby do walizki na kółkach. Zewnętrzna warstwa jest wykonana z wodoodpornego nylonu, a wytrzymała konstrukcja sprosta trudom codziennego użytkowania.

 

Cena brutto : 129,00 zł